Dorazte 7. března do Paláce Žofín na Startup World Cup - skvělou akci, na které nesmí chybět nikdo se zájmem o startup scénu. Regionální finálová kola této soutěže se konají v 16 světových metropolích a jedno z nich se díky UP21 uskuteční právě poprvé i v České republice. Ty nejlepší startupy čeká cesta na finále do Silicon Valley a boj o pohádkovou investici $1.000.000.

Připravujeme pro vás zážitek s vysokou koncentrací startupových hvězd na jednom místě. Máte jedinečnou šanci potkat se s lidmi z evropské startupové scény. Zjistěte, jak to dělají ostatní, a nasajte inspirativní atmosféru. 

Pokud se navíc přihlásíte se svým startupem, dostanete možnost zabojovat na finále v Silicon Valley o investici $1.000.000. Získáte ale také příležitost setkat se s CEO třech nejúspěšnějších technologických akcelerátorů na světě - Y Combinator, Techstars a Plug & Play.

Svůj projekt můžete přihlásit do 7. února, tak neváhejte! Nakopněte svůj startup a vybojujte si místo mezi těmi nejlepšími. Odborná porota vybere TOP 10 startupů, které dostanou možnost zabojovat o cestu na finále do Silicon Valley a pohádkovou investici $1.000.000. Vybraným startupům dáme možnost konzultací s našimi mentory, ale zajistíme také trénink pitche den před akcí. Navíc dalším 21 vybraným startupům, které se jen těsně nevejdou do TOP 10, dáme příležitost odprezentovat svůj projekt před významnými investory.

Aby byl váš projekt úspěšný, je třeba se rozvíjet s ním. V rámci Startup Akademie jsme pro vás na akci připravili zajímavé workshopy a přednášky. Své znalosti vám budou předávat ostřílení mentoři, lektoři a úspěšní startupisté, kteří se s vámi podělí o svůj příběh. Těšit se můžete třeba na spoluzakladatele oblíbeného českého startupu Liftago - Ondřeje Krátkého, zakladatele startupového fondu a akcelerátoru Air Ventures – Václava Pavlečka, spoluzakladatele Garage Technology Ventures a žádaného mentora ze Silicon Valley – Billa Reicherta a mnoho dalších významných osobností startupové scény.

Startup World Cup vám nabídne výbornou příležitost setkat se s investory. Dostanete prostor představit jim svůj projekt, získat zpětnou vazbu a možná i navázat vzájemnou spolupráci. Je to také výborná příležitost obohacujícího networkingu. Tak neváhejte a nenechte si ujít tento skvělý zážitek, ať už jste startupista, investor nebo jen milovník startupové scény.

Všechny důležité informace a nákup vstupenek najdete na našem webu www.swcprague.com. Nezapomeňte také sledovat facebookovou stránku www.facebook.com/swcprague

Na akci vás zve Vítek Šubert (CEO a Partner UP21).