Už známe TOP10 soutěžících startupů, nevíme ale, který zazáří nejvíce a dostane možnost bojovat o cestu do Silicon Valley a investici $1.000.000. Zkusíte si tipnout vítěze?

Artstaq – Burzovní platforma, na které lze v reálném čase obchodovat s uměním.

Blitab – Tablet pro nevidomé. Pomocí malých teček na obrazovce, které klesají a stoupají, je text převáděn na Braillovo písmo.

Byzance – Technologická laboratoř pokročilé automatizace vyvíjející sadu nástrojů pro návrh, vývoj a správu internetu věcí (IoT) pro průmyslové využití.

Gettick – Česká pracovní síť spojující kolegy, kteří chtějí rychleji a efektivněji komunikovat mezi sebou nebo se svými klienty. Obsahuje všechny hlavní pracovní nástroje - e-mail, úkoly, kalendář, chat, soubory, kontakty, poznámky a to vše přehledně uspořádané na jedné pracovní ploše.

Mindpax.me – Mindpax je poskytovatelem analytického řešení predikce relapsů u psychiatrických diagnóz prostřednictvím kontinuálního sběru informací o fyzické aktivitě, spánku a subjektivním pocitu pacienta.

Nanits – Revoluční platforma pro čtení digitálního komiksu. Při čtení vás doprovází interaktivní hudba, která se mění podle právě prohlížené scény

ShipVio – Aplikace, která propojuje odesílatele přímo s dopravci. Umožňuje komukoliv přepravovat jakékoliv zásilky za nejvýhodnější cenu po celé Evropě.

Smartlook – Jednoduchý nástroj, který nahraje obrazovky reálných uživatelů na tvém webu. Můžeš vidět, kde návštěvníci kliknuli myší, co vyplnili do formulářů, kde tráví většinu času a jakým způsobem prochází každou stránku.

Spaceti – Systém mobilní aplikace a zařízení, který detekuje a v reálném čase mapuje krizové situace - např. požár, střelba. Uživatelé jsou přes mobilní aplikaci upozorněni a navigováni k bodům zájmu - lékárnička, východ, hasicí přístroj atd. Na základě polohy uživatele se generuje cesta tak, aby se vyhnul nebezpečným zónám.

Twisto – Celý měsíc platí vaše nákupy na internetu, složenky či faktury a všechny transakce ihned eviduje v mobilní aplikaci. Placení je tak pohodlné a máte neustále kontrolu nad svými výdaji.

Buďte u toho, až se rozhodne. Již v úterý 7. března!

Nezapomeňte si také zarezervovat místo u diskusního stolu. Čeká na vás spousta zajímavých témat v režii skvělých mentorů. Pod vedením Tomáše Studeníka (organizátor Fuckup Nights) můžete například diskutovat na téma Nepoděláš – Nevyděláš. U stolu s Lubem Smidem (CO-FOUNDER & COO STRV) se dozvíte, jak být úspěšný globálně. Margaret Křížová vám zas poradí, jak ulovit investora. Celý přehled stolů a všech témat naleznete zde.