7. března 2017 se za účasti 585 návštěvníků uskutečnilo v paláci Žofín regionální finále soutěže Startup World Cup. O samotné vítězství bojovalo TOP10 startupů a dalších 21 projektů se v rámci NEXT21 prezentovalo investorům.

Na hlavní stage měli účastníci možnost si vyslechnout zajímavé prezentace zahraničních i tuzemských speakerů. U diskuzních stolů si zas mohli užít networking s 20 skvělými mentory. S velkolepou show pak návštěvníky rozpumpoval Vladimír 518.

A kdo že zaujal se svým projektem nejvíce? Vítězným startupem, který dostal možnost bojovat o investici $1,000,000 v Silicon Valley, se stalo ShipVio André Draveckého. Svou prezentací zaujal všechny přítomné jak v pražském regionálním kole, tak i ve velkém finále v San Franciscu mezi TOP15 projekty z ostatních zemí.

Vítězem Grand Finale Startup World Cup se ale v letošním ročníku stala japonská společnost UniFa, která přišla s řešením monitoringu fyzického a psychického vývoje dětí ve školkách pomocí osobního robota Meebo, chytrého teploměru a speciální postele.

Poslechněte si, co o pražském regionálním kole řekli účastníci a o co se s vámi podělí zkušení mentoři, speakeři, ale i úspěšní startupisti.